SICCE Whale200

Neohodnotené
 
 

Vonkajší kanistrový filter, max. prietok 700 l/h, 6W, filtračný objem 4l, počet košov 3, hadica 12/16, pre akvária 100-200l

 

Dostupnosť 1 ks
€128,90    
Kód tovaru 154
Značka SICCE Itali
Kategória Akváriová technika
 

Moderný vonkajší kanistrový filter, vyznačujúci sa minimálnymi rozmermi, pri zachovanej vysokej filtračnej kapacite. Konštrukcia filtrov triedy Whale je ideálna, aj pre použitie chemických filtračných náplní.

Obsahujú jedinečný systém rýchleho štartu, ktorého samonasávacie piestové čerpadlo je integrované do sacej trubice.

Samozrejmosťou je mimoriadne bezpečná rýchlospojka hadíc.

Filtračné koše sú vyrobené s plávajúceho materiálu. Vaše ruky pri čistení, zostávajú suché. Filtre sú okamžite pripravené na použitie. Súčasťou balenia sú okrem príslušenstva aj výkonné filtračné hmoty a materiály.

Modernizované pohonné jednotky majú vysokú životnosť, zníženú  spotrebu energie a prakticky nulovú hlučnosť.

Všetky použité materiály a výrobky f. SICCE sú vyrobené a designované v Taliansku.

 

 Istá vedecká štúdia, z roku 2010, poukázala na pozitývny vplyv veľrýb, na produktivitu morského rybolovu. Ich pozitívny efekt bol definovaný výrazom ,,veľrybie čerpadlo". Veľryby totiž pri prímaní potravy, prinášajú na dusík bohatú vodu z hĺbok, späť ku povrchu oceánov. Toto zistenie zmenilo  vedecký názor, že veľryby urýchľujú straty živín. Ďalej sa zistilo, že množstvo takto vyneseného dusíka,  je až 23 000 ton ročne. Je to viac ako splavia do mora, všetky rieky dohromady.

Hmotnosť 5 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.