AQUA SOIL - AMAZONIA 3l

1 hodnotenie
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Prírodná akváriová pôda

Dostupnosť 1 ks
Bežná cena €25
Ušetríte €5 (–20 %)
€20    
Kód tovaru 38
Značka ADA - AQUA DESIGN AMANO
Webová stránka značky adana.co.jp/en/
Kategória ADA - aqua design AMANO
 

Vysoká hladina pH (alkalické) substrátu spôsobuje ťažkosti vodných rastlín v zásobení  živinami. Rad Aqua Soil znižuje tvrdosť vody a zároveň znižuje hodnotu pH v rozsahu, v ktorom väčšina vodných rastlín bezproblémovo prijíma  živiny a pohodlne rastie. Pôdne granule si udržujú po dlhú  dobu pod vodou svoj tvar a hustotu. Výborne sa tak  zabezpečí dobrá cirkuláciu vody a kyslíka cez substrát. S pôdami Aqua soil  sa pestovanie náročných rastlín, stáva jednoduchším.  Sú tiež ideálne pre ryby náročné na  mäkkú vodu.

Substrát je vyrobený zo špeciálne spracovaného prírodného materiálu. Koloidné častice zabezpečia zachytenie nečistôt plávajúcich vo vode, bez akéhokoľvek chemického ošetrenia. Rozjasňuje vodu a vytvára ideálne podmienky pre zdravý rast vodných rastlín
pomáha znižovať  tvrdosť  vody.Upravuje  hladina pH vody, až na ideálnu úroveň pre väčšinu vodných rastlín. Najžiadanejšia hladina pH pre väčšinu vodných rastlín ( pH 5 - 6 ) sa týka  rozvoja ich koreňového systému. Skladá sa z granúl ktorých veľkosť a hustota je ideálna pre rýchly vývoj zdravých koreňových systémov rastlín. Granule udržujú svoj tvar dobu vo vode po dlhú dobu, dno je dobre sprietočnené, čo je životne dôležité, pre dlhodobé udržanie výsadby  akvária.

Amazonia - akváriová pôda je prírodný substrát bohatý na živiny a organické kyseliny. Tieto zložky výrazne dlhodobo, podporujú rast a perfektný  zdravý vzhľad  vodných rastlín. Unikátny spôsob výroby, zaručuje jeho dlhodobé používanie. Substrát pevne leží na dne a výborne fixuje zasadené rastliny. Jeho zrnitá štruktúra, umožňuje nerušenú cirkuláciu vody. Je možné ho používať priamo, tj. bez prekrytia. Tmavé sfarbenie pôdy, prirodzene zvýrazňuje farby rýb a rastlín.

Hmotnosť 2.5 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.